Časté dotazy

Lounge TV představuje JEDINEČNÝ FORMÁT! Je to Lounge TV & Lounge RÁDIO v 1! Hudba tvoří univerzální jazyk pro všechny a skvěle dotváří atmosféru při sledování záběrů ze všech koutů světa v ohromujícím 4K rozlišení. Vysílání je rozděleno do tématických "Lounge zones", které obsahují exkluzivní videa z oblasti cestování, luxusu, přírody, sportu, životního stylu a také gastronomie nebo businessu. To vše za doprovodu kvalitní Lounge music předních evropských, ale i světových DJs, kterou jinde neuslyšíte. Lounge TV přináší neotřelý formát zábavy s prostorem pro kontextový obsah.

Lounge TV je pro každého, kdo si chce dopřát oddych od běžných televizních programů. Ať už jako divák či posluchač. Lounge TV je příjemnou kulisou pro všední i nevšední dny každodenního života.

Ano, Lounge TV má dostupnou vlastní aplikaci pro operační systém iOS i Android ke stažení ZDARMA! Takže ji můžete pohodlně sledovat na svém iPhonu nebo iPadu. Po stažení aplikace je nutné se JEDNOU přihlásit a poté už můžete naplno využívat všech funkcí, které aplikace LOUNGE TV nabízí. Umožňuje vracet se v programu, takže pokud se Vám nějaký set líbil a chcete si jej přehrát znovu, nebo jste propásli oblíbenou LOUNGE ZONE, můžete se jedním kliknutím vrátit na požadovaný čas. V aplikaci je také možnost pustit si Lounge TV jako rádio, například pokud se zrovna nechcete rozptylovat obrazem, ale jen se zaposlouchat do kvalitní LOUNGE hudby různých žánrů. Od Vocal Deep House, přes Tropical House, až po Chillout...

Lounge TV aplikace pro iOS

Ano, Lounge TV má vlastní aplikaci pro operační systém Android i iOS! Takže ji můžete pohodlně sledovat na svém chytrém telefonu nebo tabletu a to ZDARMA. Po stažení aplikace je nutné se JEDNOU přihlásit a poté už můžete naplno využívat všech funkcí, které aplikace LOUNGE TV nabízí. Umožňuje vracet se v programu, takže pokud se Vám nějaký set líbil a chcete si jej přehrát znovu, nebo jste propásli oblíbenou LOUNGE ZONE, můžete se jedním kliknutím vrátit na požadovaný čas. V aplikaci je také možnost pustit si Lounge TV jako rádio, například pokud se zrovna nechcete rozptylovat obrazem, ale jen se zaposlouchat do kvalitní LOUNGE hudby různých žánrů. Od Vocal Deep House, přes Tropical House, až po Chillout...

Lounge TV aplikace pro Android

Samozřejmě! Pokud tvoříte kvalitní videa ve 4K rozlišení a chcete je ukázat celému světu, neváhejte nás kontaktovat. Podmínky pro videa jsou: 4K rozlišení (3840x2160 p50.00), žádné texty nebo loga narušující obraz a tématicky by měla odpovídat některé z našich "LOUNGE ZONES"- Art & Architecture, Motion & Adventure, Travel, Nature, Lifestyle, Business nebo Food & Drinks. Nemusíte řešit zvukovou stopu videa.

U všech dodaných videí je uveden jejich autor, případně produkce, nebo držitel práv.

Pro podrobné informace a podmínky nás prosím kontaktujte na simona@loungetv.cz. 

Sledovat Lounge TV přes internet nebylo nikdy jednodušší! LIVE STREAM LOUNGE TV najdete zde na stránkách www.loungetv.cz, kde v hlavním menu rozkliknete "LTV PLAY" a stream se automaticky spustí. Celý web i vlastní vysílání je optimalizované pro moderní internetové prohlížeče. Snažíme zajistit spolehlivou funkčnost ve všech bezpečných a běžně používaných.

V pravém dolním rohu videa je čtverečkem znázorněna možnost zvětšit si obraz na celou obrazovku. Potom už stačí se jen pohodlně usadit a užít si LOUNGE TIME.

Inteligentní stream se automaticky přizpůsobí možnosten vašeho internetového připojení.

 

  

Jaké jsou možnosti?
LOUNGE TV se rovná TOP STRATEGIE 2v1- Lounge TV & Lounge rádio. Nabízíme exkluzivní formát reklamy, možný jen na Lounge TV. A to formou grafických bannerových injektáží různých stylů v průběhu celého vysílání. Tak je možné využít kompletní vysílací prostor pro vlastní Product Placement videa. Další variantou je využití reklamního času v průběhu reklamního breaku- spotovou video reklamou nebo reklamou tvořenou voice spotem do formátu Lounge rádia. Nový "LOUNGE" ZPŮSOB REKLAMY neobtěžuje a CHYTŘE navede. Lounge TV je jednoduše skvělý marketingový nástroj. Díky svému jedinečnému formátu reklamní sdělení diváka či posluchače nijak neobtěžuje a naopak jej přímo zasáhne. I když divák doposud nevěděl, že "TO" vlastně chce nebo nutně potřebuje..

LOUNGE TV APLIKACE

Stáhněte si appku LOUNGE TV pro váš mobil, či tablet a užívejte si chytré funkce naší televize LOUNGE TV.

 

CONNECT WITH

THE TEAM

NATIONWIDE

LOCATIONS